DSB TEKNİK İKLİMLENDİRME VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ

Sektöre 2007 yılında girmiş olup 2015 yılında DSB TEKNİK İKLİMLENDİRME SİSTEMLERİ olarak sektöre satış öncesi ve satış sonrası siz değerli müşterilerimize hizmet vermek amacıyla faaliyete başlamıştır.

Yaptığı işin arkasında duran, güven veren, hızlı ve profesyonel çözüm üreten, en değerli partnerinin müşteri olduğunun bilinciyle maksimum hizmet kalitesini önemseyen, bilgisini ve uzmanlığını paylaşarak büyüyeceğine inanan işini en iyi şekilde yapan ve sürekli geliştirme azmiyle beslenen bir kuruluştur.

Dsb Teknik İklimlendirme Sistemleri yetkili satış servisliğini yaptığı dünya markasıyla birlikte sektöründe hızla zirveye yürümektedir.

E.C.A ve EMAR gibi güçlü markala ile olan ortaklığımız ve sayısız referansımız, sizler için en iyi hizmeti vereceğimizin garantisidir.

Çünkü biz, işinizi rahat bir şekilde yürütebilmeniz için tek sorumlu iletişim noktanız olabiliriz. Daha verimli işgücü, esneklik, kontrol ve performans artışı sağlayarak ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri üstün kaliteyle, tek bir noktadan alabilmeniz için çalışıyoruz.

100%

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

NEDEN BİZ ?

Verdiğimiz sözü yerine getiriyoruz. Kaliteli işçilik ve hizmet sunuyoruz. En uygun fiyatlarla çalışıyoruz. Güvenliğiniz bizim için çok önemli. Eğitimli ve donanımlı teknik ekiplere sahibiz.

KALİTE ANLAYIŞIMIZ

Kalite anlayışımız her daim en yeniyi takip etmek ve ileri teknoloji klimaları müşterilerimiz ile buluştururken personelimizin de bilgi ve becerilerini geliştirmektir. Müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için şirket içi eğitimler ve seminerler yapmaktayız. Gelişen ve yenilenen kalite anlayışımız ile sektörde lider firmalardan olmaya devam etmekteyiz.

HİZMET POLİTİKAMIZ

Hizmet politikamızı; kalitesi kanıtlanmış markaların ürünlerini müşterilerimize sunmak, hızlı ve çözüm odaklı satış öncesi ve sonrası destek vermek oluşturuyor. Müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak amacıyla, İstanbul’un her noktasına hızlı ve garantili teslimat ve uygun ödeme seçenekleri sunarken standartlarımızı her daim yükseltiyoruz.

VİZYONUMUZ

• Satış ve serviste eksiksiz ve sonuç odaklı hizmet vermek.
• Müşteri odaklı faaliyet göstermek.
• Dünya standartlarından hizmet vererek evrenselliği yakalamak.
• Profesyonel çözümler üretmek.
• Gelişime açık, modern bir anlayış benimsemek.
• Güvenli alışveriş imkanı sağlamak.

MİSYONUMUZ
Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine en hızlı şekilde karşılık vermek, hizmet ağımızı geliştirerek dünyaca üstünlüğünü ispatlamış cihazları fiyat değer ilişkisi doğrultusunda sunmak ve kurumumuzun referanslarını
daha geniş kitlelerle buluşturmaktır. Ayrıca müşterilerimizi; güvenli, tasarruflu, sağlıklı ve çevre dostu, yüksek performanslı cihazlarımızla buluşturarak onlara kaliteli yaşam ve konforlu bir hayat sunmaktır.

 • Klima Montajı ve Keşif

  Detaylı Bilgi
 • Klima Arıza Hizmeti

  Detaylı Bilgi
 • Klima Bakım ve Onarım

  Detaylı Bilgi
 • Klima Satış

  Detaylı Bilgi