Dsb Teknik Sorunsuz ve Hızlı Bakım Çözümleri

Klima Bakım Servisimiz yıllardır sektörün öncü markalarından biri olarak edindiği tecrübe ile klimalarınızın yüksek performansta ve sorunsuz bir şekilde çalışması için üst düzey servis hizmetleri sunuyor. Klimalarınızın periyodik bakımlarını yaparak cihazlarınızın ömrünü uzatıyor.

Hangi Klima Markalarına Bakım Hizmeti Veriyoruz?
Özel klima servisi olarak General Electric, Zen, Airfel, Alarko, Arçelik, Ariston, Baymak, Beko, Bosch, Carrier, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Diamond Electric, Electra, Electrolux, Fuji, Fujitsu, Goodman, Gree, Haier, Hicon, High Life, Hitachi, LG, Mitsubishi Electric, Daylux, Rubenis, Samsung, Sanyo, Siemens, Toshiba, Trane,Vestel, Westinghouse, McQuay, York, Aura markalarına klima bakım hizmeti vermekteyiz. Yetkili klima servisi olarak LG , Mitsubishi Heavy , GREE , FUJİTSU GENERAL , HANTECH markalarında klima bakım hizmeti vermekteyiz.

İstanbul’un hemen her semtine ulaşan servis ağı ile DSB Teknik uzman desteği ile yanınızda. Klima Bakım Servisi işlemleriniz için çağrı merkezi numarası olan 216 308 38 87 ’yi arayabilirsiniz.