Klimanın uygun montaj yerinin belirlenmesi , havanın homojen bir şekilde dağılması,kapasitesinin hesaplanması , su giderlerinin ve elektrik bağlantılarının belirlenmesi gibi uygulamaların tespitine KEŞİF işlemi denir.

Dsb Teknik Klima danışmanlarımız ile ev ve iş yerlerinize gelerek mekanın ve bölgenin koşullarına göre ihtiyaçlarınıza en uygun iklimlendirme cihazılarının satışını yapıyoruz. Keşif talebinde bulunmak için 216 308 38 87 ‘ yi arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Doğru Klima Montajı Keşif hizmeti ile aldığınız ürünün mekandaki en iyi noktaya montajını ve havanın homojen ( sağlıklı ) bir şekilde dağılımını sağlayacaksınız. Yüksek Verim Keşif sonrası montajı yapılan klimanızdan maksimum verim ve elektrik tasarrufu sağlanacaktır. Güvenlik Keşif hizmetimiz sayesinde klimanızı ve sağlığınızı tehlikeye atmayacaksınız.

Klima Keşfinde Neler Yapıyoruz? Mekan Büyüklüğü Mekanın büyüklüğünün metrekare cinsinden hesaplanması Kapasite Hesabı Coğrafi Şartlar Kişi Sayısı Isı Kaynakları Pencereler Aydınlatma Kaynakları Isı Kaybı İzolasyon olmayan yapılarda oluşacak ısı kaybının belirlenmesi.

Klima Montajı Cihazınız için en ideal montaj yerini belirlerken profesyonel ve disiplinli bir çalışma sürecini klima servisi olarak izliyoruz. İşlem yapılacak alanın keşfi tamamladıktan sonra ideal montaj alanı oluşturup ortaya çıkabilecek problemler için tedbir alırız. Bu sayede de yaşam alanların avantajlı bir şekilde değerlendirilmesini sağlarız.

Klima Montaj Ücreti Klima Montajı sırasında keşif için ücret ödemezsiniz. Klima montaj ücreti, klimanızı keşifi yapıldıktan sonra yaklaşık bir fiyat üzerinden değerlendirilir. Klima Sökme takma yada sadece klima dış ünite montajı gibi talepler için fiyatlandırma ayrı yapılılır. Cihazınızı için en doğru montaj yapmak cihazınızın ömrünün uzattığı gibi tasarruf açısından da önemlidir. Klima montaj fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel bir klima montajı ile: Klimanızın doğru yerde olmasını sağlarsınız. Cihazınızın ömrünü uzatırsınız. Sağlığınızı tehlikeye atmazsınız. Yaşam alanlarınızı daha verimli kullanırsınız. Klimanızdan yüksek performans sağlarsınız. Cihazınızı güvenle kullanırsınız. Tasarruf sağlarsınız. Kaliteli hizmet alırsınız.